parallax background
FORM İNŞAAT

Faaliyet Alanları

Form İnşaat, 30 yılı aşkın tecrübesi ile dünyanın birçok ülkesinde iş ortaklarına aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır.:.

- Tasarım işleri

- Genel inşaat   

- Mühendislik

- Elektro-Mekanik işler

- Enerji

- Sağlık hizmetleri

- Yenileme

- İşletme, bakım ve onarım

Tasarım İşleri:

Form İnşaat'ın genç ve dinamik tasarım ekibi, çağımızın en son modern teknolojisini kullanarak, projeleri henüz fikir aşamasındayken, detaylı bir şekilde görselleştirebileceğiniz bir formda sizlere sunuyor. Birbirinden güzel 3D sunumlarımız, henüz fikir aşamasındayken müşterinin projelerini pazarlama konusunda elini güçlendiriyor.

Genel İnşaat:

Her türlü inşaat projesinde altyapı, kaba, üstyapı, elektrik ve mekanik işlerini projenin tasarım aşamasından itibaren anahtar teslimi olarak yürütmek.

Mühendislik Hizmetleri:

Deneyimli merkez ofis kadrosu ile teklif, keşif, bütçeleme, risk analizi, hakkediş, metraj, planlama, satınalma ve lojistik hizmetleri.

Elektro-Mekanik İşler:

Uzman kadromuz, inşaat veya endüstriyel projeler için gerekli olan tüm elektromekanik iş süreçlerini, projelendirme aşamasından anahtar teslimine kadar yürütmektedir.

Enerji:

Form İnşaat, yeşil ilkelerine sıkı sıkıya bağlıdır ve projelerinde sürdürülebilir ve yenilenebilir sistemleri teşvik eder. Bu amaçla Form, birçok tüketici projesini yenilenebilir enerji sistemleri kullanarak kendi kendine yeten sistemlere dönüştürmüştür.

Enerji alanındaki ana faaliyetlerimiz: Güneş tarlası sistemleri ve mini hidroelektrik santraller.

Sağlık:

Form İnşaat, 30 yılı aşkın deneyimi boyunca çok sayıda hastane ve poliklinik inşa etmiştir ve halen çeşitli ülkelerde yeni hastane inşaatlarını sürdürmektedir. Firmamız hastane inşaatının yanı sıra hastane ekipmanları tedarik hizmeti de vermektedir.

Renovasyon:

Etkin kullanımını yitirmiş veya yeni düzenlemelere uyarlanmamış eski binaların zamanın gereklerine uygun olarak bakım, onarım ve yenilenmesi.

İşletme, Bakım ve Onarım:

Elektrik ve mekanik tesisatların verimli kullanılmasını sağlamak için tüm bakım, onarım ve yenileme çalışmaları. İlgili kampüslerin işletilmesi

FORM İNŞAAT

Hizmet Sektörleri:

- Havaalanı tesisleri

- Hastaneler ve klinikler

- Okullar

- Yüksek binalar

- İş merkezleri

- Alışveriş merkezleri

- Spor kompleksleri

- Oteller

- Yaşam kompleksleri

- Endüstriyel tesisler

- Enerji santralleri